Autoprezentacja oraz efektywna prezentacja-Rozwój osobowościowy i kariery zawodowej - Kursy, szkolenia i webinaria | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Autoprezentacja oraz efektywna prezentacja

Każdy z nas codziennie poddawany jest ocenie. Oceniają nas nasi przełożeni, podwładni, partnerzy biznesowi, klienci, rodzina, znajomi itd.

Warto wiedzieć co robić, aby odbierano nas jak najlepiej - aby odbierano nas tak, jak chcielibyśmy być odbierani przez otoczenie. Warto nauczyć się prostych zabiegów, dzięki którym będziemy w stanie kreować swój wizerunek na potrzeby chwili. Ta bezcenna umiejętność sprawi, że osiąganie celów (zarówno zawodowych jak i osobistych) stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Ułatw Sobie drogę do sukcesu! Dwudniowe szkolenie odbywa się w gronie kilku osób, dzięki czemu wykładowca jest w stanie każdemu z uczestników poświęcić wystarczająco dużo uwagi. Wielość ćwiczeń (zarówno indywidualnych jak i grupowych) sprawi, że uczestnik nie tylko skończy szkolenie z wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim z umiejętnościami praktycznymi.

Szczegóły

Jeśli to jest kurs na odległość, prosimy zignorować datę rozpoczęcia i zakończenia kursu!

Od 14-01-2018
Do 19-01-2018
Opłata 1.968,00PLN
Godzin 16
Koniec Egzamin
Możliwość rejestracji zakończona. Prosimy o kontakt: +48 33 444 61 34 wew. 0 lub biuro@akademia-nauki.eu
1.968,00PLN
w górę