Sztuki piękne- edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, estetyka, filozofia sztuki, grafika, historia sztuki, malarstwo artystyczne, ochrona dóbr kultury, rysunek, rzeźba, teoria sztuki. Muzyka i sztuki sceniczne- aktorstwo, choreografia, dramat, dyrygentura, historia filmu i teatru, historia muzyki, instrumentalistyka, jazz i muzyka estradowa, kompozycja i teoria muzyki, muzykologia, reżyseria, sztuka cyrkowa, taniec, wiedza o teatrze, wokalistyka. Techniki audiowizualne i produkcja medialna, animacja, fotografia, grafika komputerowa, kaligrafia, kinematografia, komputerowy skład tekstu, poligrafia (oprawianie i wykańczanie), projektowanie graficzne, realizacja obrazu filmowego i telewizyjnego, reżyseria dźwięku, składanie tekstu, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Projektowanie i wzornictwo- architektura wnętrz, dekoracja wnętrz, projektowanie kostiumów, projektowanie wnętrz, scenografia, wzornictwo przemysłowe. Rzemiosło- ceramika artystyczna, dziewiarstwo, florystyka, grawerowanie, haft, instrumenty muzyczne – produkcja, naprawa i strojenie, konserwacja i restauracja dzieł sztuki, oprawianie książek, projektowanie i wytwarzanie biżuterii, rzemiosło artystyczne, tkactwo, zdobnictwo, złocenie.

Warsztat stacjonarny wprowadzający 1, 5h Czym się różni zdjęcie od fotografii?

Czym różni się fotografia od zwykłego zdjęcia? Tym tematem zajmiemy się na darmowych warsztatach skierowanych do osób, które chcą rozwinąć swoją pasję. Dowiesz jak jak możesz nauczyć się fotografii oraz w jaki sposób fotografia może uczyć Ciebie.

Od 15-03-2023
Prowadzi Tomasz Możdżeń
Wymagania Na zajęciach uczestnicy nie będą fotografowali swoimi aparatami. Można zabrać aparat ze sobą, jednak w takim wypadku wymagana jest podstawowa znajomość obsługi własnego modelu (zmiana przysłony, iso, czasu naświetlania).
Forma stacjonarnie, w studio

Dziękuję za ciekawość i uważność!

Mam nadzieję, że treść okazała się przydatna i interesująca. Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera, aby otrzymywać kwartalne aktualizacje na temat zarządzania finansami, instrumentarium instruktora i trenera oraz strategii firmy zorientowanej na usługi profesjonalne. Jeśli masz pytania lub chciałbyś podzielić się swoimi uwagami, śmiało skontaktuj się ze nami za pośrednictwem okienka czatu w prawym dolnym rogu ekranu. Do zobaczenia w kolejnych artykułach!

Wierzymy, że praca z Akademią sprawia Ci przyjemność. Dołącz do nas w serwisie Facebook lub Google i opowiedz nam o swoich doświadczeniach.

Migawki

Niniejszy dokument przedstawia zasady postępowania w biznesie, którymi na co dzień kierują się Zarząd, pracownicy oraz współpracownicy Śląska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych, w tym podczas kontaktów z Klientem wewnętrznym (pracownicy) i zewnętrznym (klienci, współpracownicy, osoby trzecie).

Więcej…

Status zabezpieczeń COVID-19 | Poziom 1: wdrożenie podstawowych rygorów sanitarnych. Praca świadczona głównie stacjonarnie, wdrożenie ograniczeń w funkcjonowaniu Akademii.