Po pierwsze: nauka - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.084+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Po pierwsze: nauka

Piotr Janulek
Nadrzędna kategoria: O nas
Poprawiono: 30 grudzień 2020

Nauka i rozwój to dwa wzajemnie niezależne procesy. Rozwój to proces podporządkowany naturalnym rytmom, natomiast nauka to wykorzystywanie potencjału wynikającego z tego procesu.

Naszą misją jest, zatem uczyć praktycznie, nie książkowo. Nie gasić, nie zatrudniać gwiazd, wielkich mówców czy weteranów. Waszymi trenerami mają być praktycy: osoby pracujące kilkanaście lat dłużej od Was. Chętnie Wam pomogą: nawet po zakończeniu szkoleń. To symbioza edukacji i informacji. Działań na styku nauki, marketingu, informatyki. Symbioza pasji i pracy.

Akademia angażuje się w projekty dla przedsiębiorców, pragnie stworzyć warunki dla zdrowej koopetycji, współpracy, synergii i promocji. Z przyjemnością podzielimy się wiedzą z metodyki zarządzania projektami w oparciu o e-learning, w tym czujemy się kompetentni.

„Dobrze uczyć — to znaczy sprawić to, aby ktoś drugi uczył się szybko, w sposób przyjemny i dokładny”. J.A.Komeński

w górę